اسامی پذیرفته شدگان رشته سینما اعلام شد

هنرستان هنرهای زیبای پسران تهران، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی رشته سینما، اسامی آنان را اعلام می کند.

هنرجویان و والدین گرامی آنان قبل از مشاهده ی اسامی و مراجعه به هنرستان برای ثبت نام نهایی، به موارد زیر توجه داشته باشند:

  1. هنرستان هنرهای زیبا موسسه ای انتفاعی نیست و جذب بالای تعداد هنرجو، هیچگاه در زمره ی اهداف آن نبوده است. کیفیت آموزش و هدایت هنرجویان به سوی آینده ای درخشان در هنر کشور مبتنی بر برنامه های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخورداری از اخلاق انسانی و حرفه ای همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی هنرجویانی که توانایی تحصیل در رشته های هنری را ندارند، از مهمترین چشم اندازهای این هنرستان قدیمی و پویا است. از این روست که علی رغم متقاضیان متعدد، صرفاً ۱۲ الی ۱۵ نفر در هر رشته پذیرفته می شوند.
  2. آزمون های کتبی و مصاحبه های حضوری برای انتخاب هنرجویان هنر، هیچگاه خالی از اشکال نیست و ممکن است درصدی از خطا در آن وجود داشته باشد؛ از این رو ثبت نام در پایه ی دهم هنرستان در تمامی رشته ها بصورت آزمایشی است. در پایان سال اول، گروه های تخصصی و عمومی در مورد ادامه ی تحصیل هنرجویان در این هنرستان اعلام نظر خواهند کرد. چنانچه هنرجویی نتواند استاندارهای مورد نیاز را اخذ کند، متأسفانه لازم است نسبت به تغییر رشته ی تحصیلی و همچنین مدرسه ی خود اقدام نماید.
  3. اکثر شرکت کنندگان این دوره ی آزمون و مصاحبه ی تخصصی رشته ی سینما، متأسفانه از سطح قابل قبولی برخوردار نبوده اند و در لیست اعلام شده به استثناء چند نفر، مابقی با حداقل رجحان نسبت به دیگران انتخاب شده اند. از این رو باید به بند دوم توجهی دو چندان داشته باشند تا آگاهانه و مسئولانه نسبت به ادامه ی مراحل ثبت نام خود در هنرستان اقدام نمایند.
  4. هنرستان هنرهای زیبا امیدوار است همه ی هنرجویان پذیرفته شده، در پایان سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ امکان راهیابی به پایه ی یازدهم رشته ی سینما را داشته باشند.

 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته سینما

برای سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷

 

ردیفنام و نام خانوادگی
۱محمد شریف زاده
۲شهریار امیری
۳پوریا واسعی راد
۴بردیا حسینی فر
۵حمیدرضا درخشان
۶عرفان فروتن
۷یحیی گلزاریان
۸سیدآرمین میرباقری
۹حسین ثابت تاش
۱۰کیان عیوقی
۱۱شانت بابایان
۱۲پوریا جعفری
۱۳مهدی قربانی
0 دیدگاه