اسامی پذیرفته شدگان رشته نمایش اعلام شد

هنرستان هنرهای زیبای پسران تهران، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی رشته نمایش، اسامی آنان را اعلام می کند.

هنرجویان و والدین گرامی آنان قبل از مشاهده ی اسامی و مراجعه به هنرستان برای ثبت نام نهایی، به موارد زیر توجه داشته باشند:

  1. هنرستان هنرهای زیبا موسسه ای انتفاعی نیست و جذب بالای تعداد هنرجو، هیچگاه در زمره ی اهداف آن نبوده است. کیفیت آموزش و هدایت هنرجویان به سوی آینده ای درخشان در هنر کشور مبتنی بر برنامه های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخورداری از اخلاق انسانی و حرفه ای همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی هنرجویانی که توانایی تحصیل در رشته های هنری را ندارند، از مهمترین چشم اندازهای این هنرستان قدیمی و پویا است. از این روست که علی رغم متقاضیان متعدد، صرفاً ۱۲ الی ۱۵ نفر در هر رشته پذیرفته می شوند. (مجموع رشته های همجنس نباید از ۲۶ نفر بیشتر باشد. به عنوان مثال ظرفیت پذیرش در رشته های سینما و نمایش در مجموع ۲۶ نفر است و هر گروه می توانند ۱۳ نفر جذب نماید. اگر گروهی کمتر از ۱۳ هنرجو جذب کند، این امکان برای گروه دیگر وجود دارد که هنرجوی بیشتری پذیرش نماید)
  2. آزمون های کتبی و مصاحبه های حضوری برای انتخاب هنرجویان هنر، هیچگاه خالی از اشکال نیست و ممکن است درصدی از خطا در آن وجود داشته باشد؛ از این رو ثبت نام در پایه ی دهم هنرستان در تمامی رشته ها بصورت آزمایشی است. در پایان سال اول، گروه های تخصصی و عمومی در مورد ادامه ی تحصیل هنرجویان در این هنرستان اعلام نظر خواهند کرد. چنانچه هنرجویی نتواند استاندارهای مورد نیاز را اخذ کند، متأسفانه لازم است نسبت به تغییر رشته ی تحصیلی و همچنین مدرسه ی خود اقدام نماید.
  3. متقاضیانی که در کنار نام آن ها ستاره (*) درج شده است، بصورت مشروط در لیست قرار گرفته اند و قبل از ثبت نام نهایی باید در مصاحبه ی مجدد حضور یابند و در صورت تأیید، می توانند ثبت نام نهایی را انجام دهند.
  4. هنرستان هنرهای زیبا امیدوار است همه ی هنرجویان پذیرفته شده، در پایان سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ امکان راهیابی به پایه ی یازدهم رشته ی نمایش را داشته باشند.

 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته نمایش

برای سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷

 

ردیفنام و نام خانوادگی
۱سید امیرحسین پیمان
۲کیامهر نوروزی
۳آراد نویزی
۴علی افضل زاده
۵رها تجلیل *
۶اوستا علومی
۷ادموند صافاریان *
۸محمدمهدی ریسمانی
۹رسام فراهانی
۱۰علی مختاری
۱۱متین عرفانی
۱۲ایلیا ساسان پور
۱۳امیرعلی نوروزی
0 Comments