اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نقاشی و گرافیک اعلام شد

هنرستان هنرهای زیبای پسران تهران، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی رشته های نقاشی و گرافیک، اسامی آنان را اعلام می کند.

هنرجویان و والدین گرامی آنان قبل از مشاهده ی اسامی و مراجعه به هنرستان برای ثبت نام نهایی، به موارد زیر توجه داشته باشند:

  1. هنرستان هنرهای زیبا موسسه ای انتفاعی نیست و جذب بالای تعداد هنرجو، هیچگاه در زمره ی اهداف آن نبوده است. کیفیت آموزش و هدایت هنرجویان به سوی آینده ای درخشان در هنر کشور مبتنی بر برنامه های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخورداری از اخلاق انسانی و حرفه ای همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی هنرجویانی که توانایی تحصیل در رشته های هنری را ندارند، از مهمترین چشم اندازهای این هنرستان قدیمی و پویا است. از این روست که علی رغم متقاضیان متعدد، تعداد محدودی در هر رشته پذیرفته می شوند.
  2. کارگاه های کوتاه مدت برای انتخاب هنرجویان هنر، هیچگاه خالی از اشکال نیست و ممکن است درصدی از خطا در آن وجود داشته باشد؛ از این رو ثبت نام در پایه ی دهم هنرستان در تمامی رشته ها بصورت آزمایشی است. در پایان سال اول، گروه های تخصصی و عمومی در مورد ادامه ی تحصیل هنرجویان در این هنرستان اعلام نظر خواهند کرد. چنانچه هنرجویی نتواند استاندارهای مورد نیاز را اخذ کند، متأسفانه لازم است نسبت به تغییر رشته ی تحصیلی و همچنین مدرسه ی خود اقدام نماید.
  3. اکثر شرکت کنندگان این دوره ی کارگاه های گذافیک و نقاشی، متأسفانه از سطح قابل قبولی برخوردار نبوده اند و در لیست اعلام شده به استثناء چند نفر، مابقی با حداقل رجحان نسبت به دیگران انتخاب شده اند. از این رو باید به بند دوم توجهی دو چندان داشته باشند تا آگاهانه و مسئولانه نسبت به ادامه ی مراحل ثبت نام خود در هنرستان اقدام نمایند.
  4. هنرستان هنرهای زیبا امیدوار است همه ی هنرجویان پذیرفته شده، در پایان سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ امکان راهیابی به پایه ی یازدهم رشته های گرافیک و نقاشی را داشته باشند.
  5. هنرجویانی که در کنار نام آنان ستاره درج شده است، بصورت مشروط در لیست قرار گرفته اند و لازم است برای مصاحبه به همراه والدین خود به هنرستان بیایند. زمان مراجعه از طریق تماس تلفنی از سوی هنرستان اعلام خواهد شد.

 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های گرافیک و نقاشی

برای سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷

 

ردیفنام و نام خانوادگیرشته
۱حسین بادزهرهگرافیک
۲معین تدینگرافیک
۳محمدعماد شهیدیگرافیک
۴محمدرضا فیوضیگرافیک
۵ابولفضل گشانیگرافیک
۶امیرحسین وحیدی*گرافیک
۷محمدمهدی وجدانیگرافیک
۸مهدی برمهگرافیک
۹حامد حاجی رحیمینقاشی
۱۰شایان اروجینقاشی
۱۱امیر رحمتینقاشی
۱۲علی اکبر سلطانینقاشی
۱۳علی سلیمانینقاشی
۱۴میرمحمدعلی بخیرنیا*نقاشی
۱۵دانیال جاهدی*نقاشی
۱۶سپهر سروری*نقاشی
۱۷عرفان مجیدی*نقاشی
۱۸محمدپارسا فرشانقاشی
0 Comments