انتخابات انجمن اولیاء و مربیان برگزار شد

عصر امروز چهارشنبه بیست و یکم شهریور نود و هفت، انتخابات انجمن اولیاء و مربیان برگزار شد. در جلسه ی امروز ابتدا آقای جنتی معاون هنرستان پیرامون وضعیت آموزشی و پرورشی هنرستان گفت: آنچه برای ما اهمیت دارد رعایت احترام متقابل بین هنرجویان و مدرسه است و در این راستا از والدین محترم می خواهیم ما را یاری رسانند و آنچه که به لحاظ عرف، اخلاق و قوانین در پوشش و آرایش هنرجویان پسندیده نیست از فرزندانشان بخواهند که رعایت کنند تا نیازی به ورود هنرستان به موضوع نباشد. وی همچنین در خصوص تلفن همراه هنرجویان عنوان کرد: هنرجویان می توانند تلفن به همراه داشته باشند ولی باید موقع ورود به مسئول مربوطه جلوی درب هنرستان تحویل دهند تا در کمدهای مشخص نگهداری شود و به هنگام خروج آن را دریافت کنند.

سپس خانم لیلا رحیمی از اعضای انجمن اولیاء و مربیان به بیان عملکرد انجمن در طی سال تحصیلی گذشته پرداخت. او تعمیر و مرمت کلاس ها، کارگاه ها، گالری و ساخت پلاتو را از اهم فعالیت های عمرانی انجمن دانست و به برگزاری اردوهای تفریحی آموزشی، ویژه برنامه ی روز معلم، “یاد بعضی نفرات”، هماهنگی با گروه سینماهای هنر و تجربیه برای استفاده ی نیم بهای هنرجویان، همماهنگی با شهرداری برای کمک در مرمت ساختمان هنرستان نیز اشاره کرد.

آقای امیر راد معاون فنی و تخصصی هنرستان نیز در خصوص آموزش تخصصی و کارگاه های مربوطه سخنانی را بیان کردند. ایشان با بیان این که در سال تحصیلی جدید اغلب کلاس های تئوری قبل از ظهر و کلاس های کارگاهی بعد از ظهر تشکیل می شود، گفت: با بررسی های به عمل آمده به این نتیجه رسیدیم که با این شیوه بازدهی کلاس ها و در نتیجه عملکرد هنرجویان بهتر خواهد بود. وی همچنین به پرسش های متعدد والدین نیز پاسخ داد.

آقای فرهاد چوداریان رییس انجمن اولیاء و مربیان نیز با بیان این که این هنرستان با پیشینه ای طولانی نیازمند حمایت بیشتر است افزود: این هنرستان با کمک والدین اداره می شود و اگر مدیریت هنرستان و کادر فوق العاده ی آن نبودند، عملا استفاده از کادر زبده ی موجود میسر نبود و این عزیزان با اعتبار خود می توانند چنین مدرسینی را جذب نمایند. وی در خصوص حضور خود در شورای مالی به عنوان نماینده ی انجمن نیز گفت: همه هزینه کردها و گزارشات آن ها در شورا بررسی و مورد تصویب قرار گرفته است و گزارش مالی نیز تهیه شده است و از ایجاد طرح مرمت هنرستان سخن گفت که با حمایت نهادهای مختلف قابلیت اجرایی دارد.

در پایان انتخابات انجمن برگزار شد که آقایان فرهاد چوداریان، محمدتقی مختاری، حسین رجبی و محمدتقی مختاری و خانم ها لیلا رحیمی، معصومه حاجی رحیمی، پریسا زعفرانی، سودابه زمردی و محبوبه باقریان برای عضویت در انجمن کاندید شدند.

از بین ۵۰ نفر افراد حاضر در ابتدای جلسه، ۴۵ نفر در رأی گیری شرکت کردند که نتایج به شرح زیر است:

  1. آقای فرهاد چوداریان                  ۴۴ رأی
  2. خانم لیلا رحیمی                      ۴۱ رأی
  3. آقای محمدتقی مختاری             ۲۵ رأی
  4. خانم محبوبه باقریان                  ۱۷ رأی
  5. آقای حسین رجبی                   ۱۵ رأی
  6. خانم معصومه حاجی رحیمی      ۱۵ رأی
  7. خانم سودابه زمردی                 ۱۲ رأی
  8. خانم پریسا زعفرانی                 ۶   رأی

در نتیجه ردیف یک تا چهار به عنوان اعضای اصلی و ردیف پنج و شش به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

هنرستان هنرهای زیبای پسران از زحمات خانم ها لیلا مرتضوی و ناهید پرنیان پور که سال گذشته عضو انجمن بودند و در سال جاری کاندید نشدند، قدردانی می نماید.

0 دیدگاه